Haber

Kılıçdaroğlu’nun ardından Demirtaş’tan uyarı: “Algı operasyonları geleceğe benziyor”

HDP’nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, seçim sürecinde yayılacak manipülasyonlara karşı uyarıda bulundu.

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seçime 10 gün kala ‘kirli işlerin’ yürütüleceğini belirterek sağduyuya davette bulundu.

Güvenilmez hesaplardan yayılacak kirli bilgilere karşı bugün Selahattin Demirtaş’tan bir uyarı daha geldi.

Demirtaş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ciddi manipülasyon ve algı operasyonları gelecek gibi görünüyor” dedi.

Demirtaş’ın yaptığı paylaşımlardaki uyarıları şöyle:

‘BİLMEDİĞİNİZ VEYA TROL OLDUĞU KESİN OLAN VEYA İktidar hesaplarından yayılan HİÇBİR ŞEYİ LÜTFEN GÖRMEYİN, DUYMAYIN, YAYINLAMAYIN VE ENGELLEMEYİN. Sana güveniyorum.

*Karalama amaçlı görseller tedavüle konulursa, kime yönelik olursa olsun LÜTFEN İZLEMEYİN, DAĞITMAYIN VE PAYLAŞANLARI ENGELLEMEYİN. Herhangi bir kışkırtıcı şeye tepkiniz, sakin kalmak ve herkesi sakin kalmaya teşvik etmek olmalıdır.

*Tanınmış kişilerin hesaplarına el konularak veya bugüne kadar size güvenilen hesaplar üzerinden provokasyon yapılabilir. LÜTFEN GÖRMEYİN, DUYMAYIN, DAĞITMAYIN VE PAYLAŞIMI ENGELLEMEYİN. Ne olursa olsun, seçimi kazanmaktan başka bir şeye odaklanmayın.’

İşte o paylaşımlar ⬇️

⬇️

⬇️

haber-ihsaniye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu